• O NAS

Hej! Witamy Was ciepło i bardzo się cieszymy, że chcecie poświecić chwilę by nas poznać ;-)

Wszystko zaczęło się w pierwsze wiosenne dni 2017 roku, od kilku przypadków (...w które zresztą nie wierzymy :-)

Babcia przy herbacie opowiedziała o tym, jak kiedyś zawijało się sery w bawełniane i lniane ściereczki, żeby dłużej zachowały świeżość. Koleżanka uparcie poszukiwała sposobu na przechowywanie chleba... załamała się przy kolejnej próbie, gdy otrzymała lniany woreczek z plastikową wkładką w środku... Kolejne odkrycie “amerykańskich naukowców” potwierdziło, że folia aluminiowa jest niezwykle szkodliwa, a używa jej ok. 90% Polaków.

Przełomowa okazała się zaś wycieczka do Tomka pszczelarza, którego wosk przepięknie pachniał latem! Dodaliśmy dwa do dwóch i tak powstała nasza manufaktura BeePack, a wraz z nią wiele godzin, dni i tygodni wśród pszczół, uli, kolorowych bawełnianych tkanin oraz zapachu wosku i żywicy.

Połączyliśmy nasze siły... zamiłowanie do tego co naturalne, ekologiczne, zdrowe, do tego co ręcznie robione i dobrze zaprojektowane... bo kochamy być eco, bo chcemy być zdrowi, bo nie lubimy chemii, przetworzonego jedzenia, bo chcemy propagować styl życia ZERO WASTE, dobry design i powrót do natury! Nie chcemy też by jedzenie się marnowało przez złe przechowywanie i byśmy przyczyniali się do powiększania gór śmieci na świecie.

Zapraszamy serdecznie do poznania i wypróbowania naszych produktów!

Beepack.jpg