• EKOLOGICZNE PREZENTY ŚWIĄTECZNE

Żyjemy w dziwnych i trudnych czasach... To co zdrowe, ekologiczne, wielorazowe, wytrzymałe, dobrej jakości, funkcjonalne, wygodne w użytkowaniu, nabiera nowego znaczenia! Doceniamy te wartości coraz bardziej - propagujmy je więc na co dzień i od Święta! 

Zwłaszcza w tym roku stawiamy na mądre i przemyślane prezenty! Przydatne, funkcjonalne, ekologiczne prezenty służące wiele miesięcy... ale równocześnie ładne, eleganckie, pomagające żyć zdrowiej i dbać o nas nawzajem i o naszą planetę!

Zobaczcie co dla Was mamy! Zapraszamy

Woskowijki i woskoworki są wielokrotnego użytku, biodegradowalne i posłużą przynajmniej kilka miesięcy. Dzięki pakowaniu  jedzenia w te woskowe opakowania zmarnujemy go mniej, bo żywność w nich przechowywana zachowuje świeżość na dłużej! Dzięki temu unikniemy wydawania pieniędzy bez sensu! W dodatku nie będziemy karmić się mikroplastikiem z folii i plastikowych pojemników, co w perspektywie lat może znacznie polepszyć nasze zdrowie!

Teraz gdy podarujesz ukochanej osobie ekologiczny prezent, życzenia zdrowia, pomyślności czy więcej pieniędzy, nabiorą jeszcze więcej znaczenia!