• ZESTAWY WORKÓW EKOLOGICZNYCH

Worki ekologiczne w zestawach

Prezentujemy Wam totalną NOWOŚĆ: ekologiczne, woskowe worki do przechowywania żywności, stworzone na bazie woskowijek. Nazwaliśmy je: WOSKOWORKI i produkujemy je pierwsi w Polsce! Zapraszamy do zapoznania się z zestawami woreczków ekologicznych M(16x23 cm)+L(23x32 cm). Kupując taki zestaw otrzymujecie wygodę w stylu ZERO-WASTE!

Worki ekologiczne - w myśl ochrony naszej planety! Plastikowe reklamówki, w które na co dzień pakujemy żywność, o ile wygodne i ogólnodostępne, są niezwykle szkodliwe dla naszej planety. Zróbmy coś razem, aby ją chronić! Stosujmy małe worki ekologiczne, które w prosty sposób można wyczyścić i stosować przez długie miesiące, bo są wielokrotnego użytku. Dzięki surowcom naturalnego pochodzenia są całkowicie bezpieczne, trwałe i wytrzymałe a po zużyciu rozkładają się niezwykle szybko. Wybierając worki ekologiczne, możemy razem budować lepszy i czystszy świat!

Worki na chleb - dlaczego i jak ich używać?

Worki na chleb i inne produkty spożywcze, które prezentujemy w naszej ofercie, wyróżniają się estetycznym wykonaniem i dostępnością kilku wzorów oraz dwóch rozmiarów. Można kupić je osobno lub w zestawach. Stanowią doskonałą ochronę dla żywności przed pleśnią czy wysychaniem, a także dostępem zanieczyszczeń. Duże worki ekologiczne mogą być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych chlebaków oraz pojemników, wykonanych często ze szkodliwego dla zdrowia i planety plastiku. Można w nich umieścić praktycznie wszystko oprócz surowego mięsa i ryb. Od pieczywa, ciast, ciastek po owoce i warzywa, przekąski sypkie a także np. sałatki z dressingiem. Zawinięcie brzegów woreczka pozwala stworzyć bowiem szczelne opakowanie. Dbanie o nie jest równie łatwe co ich użytkowanie. Wystarczy umyć worek w letniej wodzie (ewentualnie z dodatkiem mydła), rozłożyć do wyschnięcia i użyć ponownie. Należy jedynie unikać źródeł ciepła typu: gorąca woda, mocne słońce, zmywarka, mikrofalówka itp. by służyły długie miesiące. Worki ekologiczne są idealną alternatywą dla szkodliwych plastikowych reklamówek i pudełek oraz lnianych czy bawełnianych worków, w których produkty wysychają. Powstały z miłości do ekologii, naszej planety i wygody!  Sprawdź teraz!