• Pierwsze kroki... czyli jak to się wszystko zaczęło

Wszystko zaczęło się ... dawno dawno temu... czyli w pierwsze wiosenne dni 2017 roku, od kilku przypadków (w które zresztą nie wierzymy :-)

Babcia przy herbacie opowiedziała o tym, jak kiedyś zawijało się sery w bawełniane i lniane ściereczki, żeby dłużej zachowały świeżość. Koleżanka uparcie poszukiwała sposobu na przechowywanie chleba... załamała się przy kolejnej próbie, gdy otrzymała lniany woreczek z plastikową wkładką w środku... Kolejne odkrycie “amerykańskich naukowców” potwierdziło, że folia aluminiowa jest niezwykle szkodliwa, a używa jej ok. 90% Polaków.

DSC0503.jpg

Przełomowa okazała się zaś wycieczka do Tomka pszczelarza, którego wosk przepięknie pachniał latem! Dodaliśmy dwa do dwóch i tak powstała nasza manufaktura BeePack, a wraz z nią wiele godzin, dni i tygodni wśród pszczół, uli, kolorowych bawełnianych tkanin oraz zapachu wosku i żywicy.

W woskowijkach połączyliśmy to co naturalne, ekologiczne, wielorazowe, zdrowe, ręcznie robione i dobrze zaprojektowane...
Bo kochamy być eco, nie lubimy chemii i przetworzonego jedzenia oraz chcemy propagować styl życia ZERO WASTE! Nie chcemy by jedzenie marnowało się przez złe przechowywanie i byśmy przyczyniali się do powiększania gór śmieci na świecie.

Jeśli podzielasz nasze wartości zapraszamy serdecznie do poznania i wypróbowania naszych produktów!

DSC6456.jpg