• WOSKOWIJKI BEEPACK

Prezentujemy woskowijki Beepack, czyli ekologiczne opakowania do przechowywania żywności, które produkujemy w Polsce z certyfikowanych, naturalnych składników. To ekologiczna alternatywa dla plastikowych torebek i folii spożywczej / aluminiowej. Woskowijki są biodegradowalne i wielokrotnego użytku. Starczają na wiele miesięcy użytkowania. Wybierz coś dla siebie i bądź ZERO WASTE! Dzięki używaniu woskowijek zmarnujemy mniej jedzenia, bo żywność w nich przechowywana zachowuje świeżość na dłużej, a do tego, jak przyjemnie i kolorowo zrobi się w naszej lodówce i kuchni! Bądź ZERO-WASTE! Woskowijki świetnie nadają się do przechowywania żywności, ale sprawdzą się też jako funkcjonalny, ekologiczny i ładnie zapakowany prezent

W naszym sklepie znajdziesz zarówno woskowijki w zestawach takich jak: Family Pack, Bread Pack, Tropical Pack, Pink Pack, Jungle Pack, Geometric Pack, jak i woskowijki pojedyncze w rozmiarach: M (28x28 cm) L (36x36 cm) i XL (44x44 cm).

Bądź zero waste kupując ekologiczne opakowania!

Przechowywanie żywnościw opakowaniach wielokrotnego użytku świetnie wpisuje się w filozofię ruchu zero waste. Idea ta zakłada produkowanie jak najmniejszej ilości odpadów oraz wykorzystywanie poszczególnych produktów do różnych zadań. Woskowijki wyjątkowo dobrze spełniają te założenia. Z jednej strony nadają się do wielomiesięcznego użytkowania, a z drugiej mają biodegradowalne właściwości. Docenić warto chociażby ich parametry w zakresie cyrkulacji powietrza, co bezpośrednio przekłada się na dłuższą przydatność jedzenia do spożycia. Poza tym nasze ekologiczne opakowania do żywności są niezwykle plastyczne. Łatwo owiniesz nimi zarówno kanapki, jak i produkty o bardziej fantazyjnym kształcie. Większe modele pozwolą przykryć naczynia, np. miskę sałatkową lub talerz. 

Wygodne w codziennym użyciu - funkcjonalne woskowijki

 Stawiamy na „wygodną” ekologię. Woskowijki Beepack są łatwe w czyszczeniu. Wystarczy je umyć w letniej wodzie i już po krótkiej chwili można z nich dalej swobodnie korzystać. Użytkowanie jest tym prostsze, że produkt oferujemy w wielu rozmiarach. Najmniejsze opakowania mają 18 × 18 cm, a największe 44 × 44 cm. Jeśli szukasz więcej niż jednej woskowijki, zamów wygodne zestawy z nawet 3 rozmiarami w jednej paczce. Dzięki temu będziesz gotowy na przechowywanie żywności o różnych gabarytach. Warto sprawdzić także nasze pozostałe eko produkty. Każdy z nich powstał w duchu zero waste. Ich atutem jest nie tylko naturalność, ale także atrakcyjna cena. Nie zwlekaj, skorzystaj z wygodnych i bezpiecznych zakupów. Szybko dostarczymy zamówiony towar!