• Woskowijki

Czym są woskowijki? To ekologiczne opakowania do przechowywania żywności, które w BeePack produkujemy z certyfikowanych, naturalnych składników. Tworzone są z tkaniny bawełnianej nasączonego woskiem pszczelim, olejkiem jojoba i żywicą drzewną. Taka alternatywa dla plastikowych torebek i folii spożywczej/aluminiowej jest bardzo pożądana. Woskowijki BeePack są biodegradowalne i wielokrotnego użytku. Wytrzymały materiał pozwala korzystać z pojedyńczej woskowijki przez wiele miesięcy. Wybierz coś dla siebie i bądź ZERO WASTE, zachowując styl i estetykę opakowań. Dobrze prezentują się w lodówce i na Twoim biurku w pracy. Zachwyć ludzi pięknym opakowaniem, dbając o środowisko!

Bądź zero waste kupując ekologiczne opakowania typu woskowijki!

Zero waste to idea zakładająca produkowanie jak najmniejszej ilości odpadów oraz wykorzystywanie poszczególnych produktów do różnych zadań. Świetnie wpisują się w nią woskowijki. Ta plastyczna, ekologiczna owijka naturalnego pochodzenia wykazuje właściwości antybakteryjne. Korzystając z niej, zyskujesz więc pewność, że Twój posiłek jest odpowiednio zabezpieczony. Przechowywanie żywności w opakowaniach wielokrotnego użytku, takich jak woskowijki BeePack, znacznie ogranicza wykorzystanie plastiku, który bez przerwy zanieczyszcza naszą planetę. Bądź więc eko i zrezygnuj z plastiku, gdy tylko jest to możliwe. Woskowijki można wykorzystać w lodówce, a także jako torbę na śniadanie do szkoły i pracy. Zamiast używać folie, które są nieodnawialne i jednorazowe, użyj woskowijki. Te opakowania nie tylko są biodegradowalne i nadające się do użytkowania przez wiele miesięcy. Ich ważną cechą jest dbałość o zawartość. Zapewniają dobrą cyrkulację powietrza, co zwiększa przydatność jedzenia do spożycia. Woskowijki są świetnym wyborem dla tych, którzy patrzą na estetykę. Ich wygląd sprawia, że zawartość wydaje się być bardziej apetyczna. To najlepsze opakowania do przenoszenia jedzenia, kiedy wychodzisz z domu na wiele godzin.

Wygodne w codziennym użyciu - funkcjonalne woskowijki

Stawiamy na „wygodną” ekologię. Woskowijki Beepack ułatwiają życie i używanie na wiele sposobów. Oczyścisz je bez problemu, aby włożyć inne jedzenie. Wystarczy je umyć w letniej wodzie i już po krótkiej chwili można z nich dalej swobodnie korzystać. Użyteczność zwiększa także plastyczność produktów. W woskowijki można schować kanapki, owoce i dania o bardziej skomplikowanych kształtach. Kolejną zaletą są rozmiary. Najmniejsze opakowania mają 18 × 18 cm, a największe 44 × 44 cm. Bez trudu zapakujesz w nie drugie śniadanie albo sałatkę. Woskowijki nadają się też do przechowywania w lodówce. Używasz często opakowań ekologicznych? Zamów wygodne zestawy woskowijek w różnych rozmiarach, np. Family Pack, Bread Pack, Tropical Pack, Pink Pack, Jungle Pack, Geometric Pack. Warto sprawdzić także nasze pozostałe eko produkty. Każdy z nich powstał w duchu zero waste. Ich atutem jest nie tylko naturalność, ale także atrakcyjna cena. Nie zwlekaj, skorzystaj z wygodnych i bezpiecznych zakupów. Szybko dostarczymy zamówiony towar!

Woskowijki BeePack doskonałe do pracy, w podróży i w domu

Ekologiczne opakowania, typu woskowijki sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz przechować żywność. Możesz w nich schować jedzenie w lodówce i szafce, a także zapakować drugie śniadanie do pracy. Wybierasz się w dłuższą podróż? Zapakuj jedzenie w woskowijki BeePack, aby mieć pewność, że zmieści się w bagażu podręcznym i będzie świeże nawet po wielu godzinach jazdy. Stanie się tak dzięki bawełnie, która jest materiałem wytrzymałym i plastycznym. Można więc włożyć ją do każdej przestrzeni, co sprawia, że woskowijki doskonale zastępują pudełka na jedzenie. Dodatkowo nasączone są woskiem pszczelim, olejkiem jojoba lub żywicą drzewną. Te substancje powodują, że jedzenie dłużej nadaje się do spożycia. Nie musisz więc trzymać kanapek w lodówce. Zabierz je ze sobą wszędzie i zjedz po kilku godzinach. Woskowijki świetnie sprawdzają się, kiedy jesz z innymi także ze względu na swoją prezencję. W BeePack znajdziesz ekologiczne opakowania na żywność, które mają cudowne wzory i kolory. Twoje drugie śniadanie wygląda dzięki nim na smaczniejsze, a Ty chętniej wyjmiesz je z torby. Możesz też mieć pewność, że nikt nie pomyli Twojego jedzenia ze swoim. Zestawy woskowijek BeePack mają wspaniałe wzory, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Wielowymiarowa ekologia - dbaj o środowisko z naszymi woskowijkami

Bawełniane woskowijki BeePack udowadniają, że produkt może być piękny, funkcjonalny i bezpieczny dla środowiska jednocześnie. Do ich produkcji używamy materiałów ekologicznych, a wytrzymała bawełna nadaje się do mycia i może być wykorzystywana wiele razy. Używając woskowijek nie musisz korzystać z folii aluminiowej, która jest jednorazowa, a w dodatku długo się rozkłada. Nasze opakowania są o wiele lepsze dla natury. Możesz nawet ograniczyć używanie wielokrotnego użytku pudełek śniadaniowych z plastiku. W łatwy sposób zapakujesz jedzenie do torby, owinięte tylko w woskowijki BeePack. Tak samo dobrze sprawdzają się jako opakowania na produkty spożywcze w lodówce. Zapobiegają mieszaniu się zapachów, więc wszystko jest smaczniejsze. Pomagając zachować świeżość jedzenia na dłużej pomagają też ograniczyć odpady - mniej pożywienia zepsuje się zanim zdążysz zjeść. Woskowijki dbają więc o ekologię, ale też o Ciebie i Twój budżet.